Kanada vizesi almakla ilgili akıllarda birçok soru işareti bulunmaktadır. “Kanada vizesi almak ne kadar sürer ?” sorusu sıklıkla merak edilmektedir.

Kanada vizesi başvurularında Kanada Vize Merkezinin alanında uzman danışmanlarıyla iletişime geçin; 10 yıllık Kanada vizesi alma şansını yakalayın.

Kanada Vizesi Almak Ne Kadar Sürer ?

Bununla ilgili net bir süre belirtmek maalesef mümkün değildir. Çünkü Kanada vizesi süresini etkileyen birçok faktör bulunmaktadır.

Kanada vizesi için ortalama süre 3-5 hafta arasında değişiklik göstermektedir. Kanada konsolosluğunun yeni geçiş yaptığı sistemle birlikte merak edilen birçok soru daha ortaya çıkmıştır.

Kanada Vize Randevusu Ne Zamana Veriliyor ?

Bu soruya’da ancak bir süre aralığı vererek yanıt verilebilmesi mümkündür. Bu süre ortalama olarak 1-5, hafta arasında değişiklik göstermektedir.

Ancak başvuruların erken gerçekleştirilmesi hem sürecin akışını, hemde vizenin seyahat tarihine yetişebilme ihtimalini arttırmaktadır.

Kanada Vize Ücretleri Ne Kadar ?

Kanada vizesi ücretleri hakkında net bilgi almak için lütfen merkezimizle iletişime geçiniz. Ücretler, konsolosluğa bağlı olarak artış veya azalış gösterebilmektedir.

Turist Vizesi:      185 CAD

Öğrenci Vizesi:  235 CAD

Çalışma Vizesi:  240 CAD