Kanada vizesi başvurularında her adımın dikkatli atılması önemlidir. Yüz yüze görüşme gerçekleştirilmediği, İngilizce olarak doldurduğumuz başvuru formu ve Kanada vizesi evrakları eksiksiz ve hatasız olarak sunulmalıdır.

Özellikle işinin ehli olmayan veya hatalı doldurulan başvuru formlarından dolayı olumsuz yanıt verildiğini gözlemliyoruz. Başvurularınızı Kanada Vize Merkezinin alanında uzman danışmanlarıyla birlikte güvenle gerçekleştirin.

Kanada vizesi red nedenleri nelerdir?

Kanada Vizesi Red Nedenleri Nelerdir?

Purpose of Visit: En sık karşımıza çıkan Kanada vizesi red nedenleri arasında yer almaktadır. Özellikle acemi danışmanlar tarafından gerçekleştirilen başvurularda en sık alınan red nedenidir. Vize talebinizin sebebinin anlaşılamamasıdır.
Travel History: Daha önce yurt dışı deneyimi olmayan kişilerin karşısına en sık çıkan red nedenidir. Kişinin gidip, yasal olmayan yolla kalacağına inandığı için karşısına çıkmaktadır.
Financial Reasons: Seyahat amacınızı karşılayacak seviyede bakiyeye veya gelire sahip olmadığınız durumlarda karşımıza çıkabilecek Kanada vizesi red nedenleri arasında yer almaktadır.