Üyelik Girişi
İletişim Formu
Kanada Turist Vizesi
GÜVENLİ ve GARANTİLİ KANADA VİZE BAŞVURUSU
 Kanada Vizesi
Başvurunuz Güvenle YAPILIR !
Kanada Göçmenlik
Takvim
Amerika Vize Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.
Kanada Dil Okulları
 Kanada İngilizce Dil Okulları

Kanada Dil Okulları
i
le Kanada ' da ingilizce öğrenin 
 Kanada Vize Merkezi   KANADA VİZE MERKEZİ ®                             0 (212) 909 30 70 Pbx
  • Kanada Vize Başvurularınız Güvenle yapılır
  • Kanada Vize Merkezi ile Kanada Vizesi Daha Kolay !
  • Kanada Vize İşlemleriniz için bizimle iletişime geçiniz...
  • 0 212 909 30 70 ' ten bizimle iletişime geçin !
  • İşlemleriniz Güvenle Yapılır...

Turist Vizesi

Kanada Turist Vizesi

Kanada Turist Vizesi için yapılan başvuruları en detaylı bir şekilde değerlendiren ve başvuru adayı tarafından yapılan yanlışlar dahilinde bile olsa bir kere red alındıktan sonra sonraki başvuruların daha da zorlaşacağı ülkelerden birisidir. Bu yüzden Kanada Turist vizesi için bile güzel bir vize dosyası oluşturarak konsolosluğa sunmak vize alma şansınızı artıracaktır.

  Kanada Turist Vizesi

KANADA TURİST VİZESİNE BAŞVURU ÖNCESİ ÖNEMLİ NOKTALAR

 • Kanada Turist vizesi için pasaportunuzun vize bitim tarihinden itibaren en az 6 ay daha geçerlilik süresi olması gerekmektedir. Bu şartlara uymuyorsa yeni ve uzun süreli bir pasaport çıkartmanız başvuru öncesinde önemlidir.
 • Kanada Turist vizesi başvuru formunda yapılacak ufak hatalar bile dosyanın size geri dönmesi veya red alma olasılığını arttıracağı için bu konuda uzman firmalardan ufak ücretler karşılığında destek alınması önemlidir.
 • Kanada Turist Vizesi formundaki her alan eksiksiz bir şekilde boş bırakılmadan doldurulmalı ve başvuru adayı tarafından imzalanmalıdır.
 • Kanada Turist Vizesi başvurusu için gerekli fotoğrafın doğru ebatlarda ve doğru formatta olması için bu işi daha önce yapmış olan profesyonel fotoğraf stüdyoları ile çalışılması önemlidir.
 • Kanada Turist Vizesi başvurusuna ek olarak dosyanıza koyulacak ve konaklama ile uçak detaylarını belirten bir niyet yazısı dosyanızın daha ciddi değerlendirmesini etkileyecektir
 • Eğer çalışıyorsanız işyerinizden antetli kağıda alacağınız ingilizce olarak yazılmış veya sonradan mütercim tercümanlardan çevittirebileceğiniz

“… isimli çalışanımız …-… tarihleri arasında Kanada’ya turist olarak gideceğinden işveren olarak …-… tarihleri arasında izinli olarak sayılmıştır ve …… tarihinde tekrardan firmamızdaki görevine devam edecektir”

tarzında bir yazı vize dosyanızı inceleyen uzmanın işini kolaylaştıracak ve güven duygusu uyandıracaktır.

 • Vize başvurunuzdaki eksiklikler dahilinde konsolosluk tarafından telefonla aranabileceğinizden dolayı sürekli size ulaşılabilecek bir telefon numarası vermeniz önemlidir. Aynı şekilde kanada vizesi onaylandıktan sonra size kargo yolu ile gönderileceğinden vereceğiniz adresinde doğru ve eksiksiz yazılması önemlidir.
 • Kanada Turist vizesi başvuruları Kanada Vize Merkezi aracılığı ile Ankara’daki Kanada konsolosluğuna yapılmaktadır ve şahsen başvuru gerekmemektedir.

  KANADA VİZE BAŞVURU MERKEZİKanada'da Çalışarak Eğitim AL - Vatandaş OL !
Kanada Vize Merkezi

 Kanada Vizesi
Kanada Öğrenci Vizesi
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.75663.7717
Euro4.59834.6167
 Özel İngilizce Dersi
ÖZEL İNGİLİZCE
DERS SAATİ 85 TL .

Kanada Dil Okulları !Hava Durumu
Anlık
Yarın
3° -3°
Saat
Site Haritası