Kanada Vizesi Kaç Yıllık Veriyor ?

Single Post

Kanada Vizesi Kaç Yıllık Veriyor ?

Kanada vizesi başvurularında kişiler birçok farklı bürokratik süreçten geçmektedir. Bu yorucu sürecin sonunda “Kanada vizesi kaç yıllık ?” sorusunu aklımıza gelen ilk sorudur.

Öncelikle vize başvurusunun sonucunu belirleyici olan mercinin Kanada Büyükelçiliği olduğunu hatırlatmak isterim.

“Kanada vizesi kaç yıllık veriliyor ?” sorusuna net bir yanıt verebilmek maalesef mümkün değildir. Gidiş amacınız, seyahat planınız gibi birçok faktör daha Kanada vizesi sürenizi etkileyen önemli faktörler arasında yer almaktadır.

Kanada Vize Merkezi ile Kanada vizesi başvurunuzu profesyonel danışmanlarla birlikte gerçekleştirin! Detaylı bilgi almak için ofisimizle iletişime geçin.

Kanada Vizesi Kaç Günde Çıkar ?

Vize başvurularının sonuçlanması için gerekli süreyi etkileyen faktörler elbette mevcuttur. Konsolosluk birimlerinin yoğunluğu, başvurunun gerçekleştirildiği zaman ve başvuru kategoriniz gibi birçok farklı soru daha Kanada vizesinin kaç günde çıkacağını etkilemektedir.

Ancak ortalama bir süre belirtmek maalesef mümkün değildir. Kanada vizesine verilen yanıtlar ortalama olarak 2-4 hafta arasında değişiklik göstermektedir.

Kanada Vize Merkezi ® - Başvuru Formu

Vize başvurularınızı merkezimiz ile kolaylıkla gerçekleştirebilir 0212 909 30 70 veya hemen başvur formunu ücretsiz doldurabilirsiniz.