Kanada vize reddi almak oldukça üzücü bir durumdur. Ancak Kanada vize reddi aldığınızda sebepleri iyice bilmeli ve incelemelisiniz.

Ancak vize başvurularındaki redlerin en önemli sebeplerinden biriside hatalı ve eksik gerçekleştirilen Kanada vizesi başvurularıdır.

Kanada Vize Reddi Nedenleri

 Kanada vizesi başvurularına kimi zamanlarda olumsuz yanıtlar verilebilmektedir. Özellikle hatalı gerçekleştirilen başvurular veya İngilizce çevirileri gerçekleştirilmemiş, eksik evraklarla vize başvurusu yapan kişilere olumsuz yanıt verilmektedir.

Kanada vizesi red sebepleri arasında birçok sebep bulunmaktadır. Birkaç neden aşağıda yer almaktadır. Kanada vizesi red sebepleriyle ilgili videomuzu izleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kanada Vizesi Red Sebepleri

Purpose of Visit: En sık karşımıza çıkan Kanada vizesi red nedenleri arasında yer almaktadır. Özellikle acemi danışmanlar tarafından gerçekleştirilen başvurularda en sık alınan red nedenidir. Vize talebinizin sebebinin anlaşılamamasıdır.
Travel History: Daha önce yurt dışı deneyimi olmayan kişilerin karşısına en sık çıkan red nedenidir. Kişinin gidip, yasal olmayan yolla kalacağına inandığı için karşısına çıkmaktadır.
Financial Reasons: Seyahat amacınızı karşılayacak seviyede bakiyeye veya gelire sahip olmadığınız durumlarda karşımıza çıkabilecek Kanada vizesi red nedenleri arasında yer almaktadır.

Kanada Vizesi Reddi Aldım Ne Yapmalıyım

Vize başvuruları gerçekleştirilirken olumsuz yanıt verilmesinde birçok neden olabilmektedir. Tekrar vize başvurunuzu gerçekleştirirken  Kanada vizesi red nedenlerini detaylıca kontrol etmek gerekir.

Bunların yanı sıra Kanada vizesi başvurunuzu gerçekleştirirken aynı hataların tekrarlanmaması ve danışmanlarımızın tavsiyelerine uyulmasıyla birlikte vize alma şansınız çok daha fazla artacaktır.

Kanada vizesi başvurunuzu, Kanada Kültür Merkezinin profesyonel kadrosuyla gerçekleştirmek için alanında uzman danışmanlarımızla şimdi iletişime geçin.