1 Ağustos 2018 tarihi itibariyle gerçekleşecek olan Kanada Vize Merkezi randevu sistemine geçiş yapıyor.  Gerçekleştirilen vize başvurularında öncelikli olarak evrak teslimi ve parmak izi alımı hedeflenmektedir.

 *Kanada Vize Merkezi bağımsız bir kuruluştur. 2008 yılından itibaren Kanada Vizesi alanında başvurularını gerçekleştirmek isteyen kişilere profesyonel destek vermektedir.

Kanada Vize Merkezi Randevusu Nasıl Alınır?

Randevu’da yüz yüze görüşme gerçekleştirilmemektedir. Görüşmelerde parmak izi ve evrak teslimi gerçekleştirilir. Kanada Vize Merkezi randevu tarihlerini ve rezarvasyon işlemlerini internet üzerinden  gerçekleştirebilirsiniz.

Kanada vizesi başvurularınızı Kanada Vize Merkezinin alanında uzman danışmanlarıyla birlikte güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Randevu süreci ve birçok soruya Kanada Kültür Merkezi ile yanıt bulabilirsiniz.

 

Kanada Vizesi Kaç Günde Çıkar ?

Bu soruya maalesef net bir yanıt vermek mümkün değildir. Ancak ortalama bir süre verilmesi mümkündür. Kanada vizesi başvurularındaki ortalama sonuçlanma süresi 2-5 hafta arasında değişiklik göstermektedir.