Kanada turist vizesi başta olmak üzere vize başvurusu gerçekleştilirken kişilerin merak ettiği birçok soru olabiliyor.  Bunlardan biriside “Yeşil pasaport sahipleri Kanada vizesi sahibi olmalı mı ?” sorusudur.

Kanada Vize Merkezi olarak 15 yılı aşkın tecrübemizle Kanada vizesi başvurularınızı alanında uzman danışmanlarımızla birlikte Kanada Konsolosluğunun istediği düzende gerçekleştirerek uzun süreli Kanada vizesi sahibi olmanız konusunda profesyonel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.  Merak ettiğiniz tüm sorular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yeşil Pasaport Sahiplerinin Kanada Vizesi Başvurusu Yapması Gerekir Mi ?

Yeşil pasaport dahil olmak üzere pasaport türünüze bakılmaksızın Kanada’ya seyahat etmek isteyen tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının muhakkak suretle Kanada vizesi sahibi olmaları gerekmektedir.

İnternette yazılan ya da sanılanın aksine Kanada turist vizesi ya da seyahat amacınıza uygun vizeye sahip olmak hiç zor değildir. Yeşil pasaport sahiplerinin nasıl başvuru yapabileceğine dair bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeşil Pasaport Sahipleri Kanada Vizesi Başvurusu

Öncelikle seyahat amacınıza uygun olan kategori belirlenmeli ve bu kategoride başvuru yapmanız gerekmektedir. Aksi durumda Kanada vizesi başvurunuza yanıt almak gecikecek ya da yanlış kategoride başvuru yaptığınız için doğrudan olumsuz yanıt alacaksınız.

Vize başvuru aşamaları tıpkı standart başvurulardaki gibidir. Öncelikle Kanada vizesi için gerekli olan başvuru formu doldurulur, talep edilen evraklar hazırlanır, vize talep dilekçesi yazılır ve son olarak biyometrik işlemler tamamlanarak evraklar teslim edilir.

Hangi evrakları hazırlamanız gerektiğini bilmiyor ve merak ettiğiniz sorulara yanıt almak istiyorsanız; 0212 909 30 70 ile dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.