Kanada Vize Merkezi ile Kanada vizesi başvurularınızı güvenle gerçekleştirin.


Daha önceleri parmak izi olmaksızın başvurulabilen Kanada vizesi, yeni geçmiş olduğu uygulamayla birlikte Kanada vize randevusunda değişikliğe gitmiştir. Artık hem evrak teslimi, hemde parmak izi alımı aynı gün içerisinde gerçekleştirilecektir.

Kanada Vize Randevusu Nasıl Alınır ?

Başvuru formları doldurulmuş olsa dahi Kanada vize randevusunda katılım sağlanmadan maalesef başvurunuz geçerli olmamaktadır.

Kanada vizesi başvurularındaki en önemli aşamalardan birisi olan randevuları; İnternet üzerinden kolaylıkla alabilirsiniz.

Kanada Vizesi Randevusu Ne Zamana Verilir ?

Öncelikle bu randevu tarihini etkileyen en önemli faktörün yoğunluk olduğunu belirtmekte fayda var. 1 Ağustos itibariyle başlayacak olan uygulamada gerek gerçekleştirdiğimiz toplantılar, gerekse yetkili kişilerce görüşmemiz sonucunda; Ortalama sürenin 1-1,5 hafta sonrasına randevu verildiğini belirtmekte fayda var.

Kanada Vizesi Randevusunda Parmak İzi Nasıl Verilir ?

Ağustos 2018 itibariyle sadece randevu sistemine değil, parmak izi uygulamasının ilk adımı atılacak. Daha önceleri sadece evrak teslimi gerçekleştiriliyordu. Artık katılımın sağlandığı tek bir randevu’da tüm işlemler gerçekleştirilecek.

Kanada vizesi başvurularında profesyonel destek sağlayan Kanada Kültür Merkezi ile başvurularınızı güvenle gerçekleştirin.